Baby Water

Detaje mbi produktin Holle – Baby Water Të gjithë ju që përdorni produktet e Holle, vjen për...
Brandi: HOLLE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 200 ALL
Lek 200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Baby Water

Vendor: HOLLE

Baby Water

Lek 200

Vendor: HOLLE

Baby Water

Lek 200

Detaje mbi produktin
Holle – Baby Water
Të gjithë ju që përdorni produktet e Holle, vjen për ju uji për bebe me përmbajtje të ulët të sodiumit dhe i pakarbonizuar.
Tani vakti i bebit tuaj do të jetë i plotesuar 100% organik duke realizuar një tretje perfekte me më pak kolika.
Përdoret për përgatitjen e qumështit formulë Holle dhe dritherave Holle.
Mund të përdoret për të shuar etjen ose për të përgatitur ushqimet e bebeve
Përbërësi shtesë i domosdoshëm në çdo recetë për beben tuaj.
Rekomandohet të përdoret që nga lindja.
Përdoret direkt, nuk ka nevojë për zierje.
100% mineral i pa karbonizuar.
Ka përmbajtje të ulët të sodiumit.
Pa sheqer.

I çertifikuar nga Komuniteti Europian.
100% Bio – Organik.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products