Bain Hydratation Nuit

Detaje mbi produktin Klorane – Bain Hydratation Nuit Kremi hidratues me lule misri ORGANIK dhe acid hialuronik...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,100
Lek 4,100
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Bain Hydratation Nuit

Vendor: KLORANE

Bain Hydratation Nuit

Lek 4,100

Vendor: KLORANE

Bain Hydratation Nuit

Lek 4,100

Detaje mbi produktin
Klorane – Bain Hydratation Nuit
Kremi hidratues me lule misri ORGANIK dhe acid hialuronik rihidraton, shëndosh dhe rigjeneron lëkurën gjatë gjumit.
Gjatë natës, procesi i riparimit të lëkurës është në lulëzim të plotë, për të mbrojtur lëkurën nga oksidimi dhe për të rifilluar mikroqarkullimin e lëkurës. I përbërë nga 96% përbërës me origjinë natyrale, banja hidratuese organike me lule misri vepron si një përforcues natyral për të ndihmuar dhe përshpejtuar këtë proces. Aplikojeni para se të shkoni në shtrat, ky trajtim me një teksturë ultra të shkrirë i jep lëkurës të gjitha përfitimet e saj. Tiparet janë të relaksuara, lëkura pushon dhe rigjenerohet, si pas një gjumi rigjenerues të natës*.
Avantazhi
Tekstura e tij e shkrirë jo komedogjene dhe me tolerancë të lartë mund të aplikohet në mbrëmje në një shtresë të hollë ose si maskë në një shtresë më të trashë, në fytyrë dhe qafë, duke ndjekur ritualin e Kloranit të shpjeguar brenda kasës.
Përfitimet
- Rihidraton: lëkura është e lagur gjatë gjithë natës falë acidit hialuronik hidratues.
- Të shëndosha: një gllënjkë ujë, lëkura është e mbushur dhe tiparet freskohen.
- Rigjeneron: e hidratuar dhe e ushqyer në mënyrë perfekte, lëkura rigjenerohet kur zgjoheni.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products