Bath and Shower Gel

Detaje mbi produktin Dermedic – Bath and Shower Gel Bath and Shower Gel nga Dermedic pastron butësisht...
Brandi: DERMEDIC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,860 ALL
Lek 1,860 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,860
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Bath and Shower Gel

Vendor: DERMEDIC

Bath and Shower Gel

Lek 1,860

Vendor: DERMEDIC

Bath and Shower Gel

Lek 1,860

Detaje mbi produktin
Dermedic – Bath and Shower Gel
Bath and Shower Gel nga Dermedic pastron butësisht lëkurën duke u kujdesur për shtresën e saj lipidike dhe mikrobiomin.
E përkryer për përdorim të përditshëm.
I përshtatshëm edhe për fëmijët me lëkurë shumë të thatë, AD dhe Psoriazë.
I përshtatshëm për përdorim që nga dita e parë e lindjes së foshnjës.
Ushqen dhe zbut lëkurën.
Ka veti rigjeneruese.
Pa sapun.
Hipoallergjik.

Përdorimi
Aplikojeni produktin në lëkurën e fëmijës tuaj duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit
Linseed oil containing unsaturated essential fatty acids: omega-3, omega-6, omega-9, vitamin E

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products