Baume Detox Menthe Aquatique

Detaje mbi produktin Klorane – Baume Detox Menthe Balsam mbrojtës kundër ndotjes. Mbron dhe zgjidh flokët duke...
Brandi: KLORANE
Availability: In Stock
Lek 1,600
Lek 1,600
Please hurry! Only 5 left in stock
Subtotal: Lek 1,600
10 customers are viewing this product

Free Shipping

Free standard shipping on orders over $99

Estimated to be delivered on 12/01/2022 - 15/10/2022.

Free Returns

Learn More.

Covid-19 Shipping Delay Notice

Baume Detox Menthe Aquatique

Baume Detox Menthe Aquatique

Lek 1,600

Baume Detox Menthe Aquatique

Lek 1,600

Detaje mbi produktin
Klorane – Baume Detox Menthe
Balsam mbrojtës kundër ndotjes. Mbron dhe zgjidh flokët duke i ndriçuar ato.
Agresionet e padukshme (ndotja, tymi i cigares apo gatimit, tubat e shkarkimit) i bëjnë flokët të dobet dhe sensitivizojne lëkurën e kokës. Balsami Klorane me nenexhik ujor ORGANIK shkrifton menjëherë gjatësinë dhe siguron mbrojtje efektive për flokët pa freski falë efektit të tij "mburojë" kundër ndotjes*. Tekstura freskuese e nenexhikut hidraton skalpin e kokës dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht ato të banorëve të qytetit.
Një aleat i përditshëm, balsami 2-në-1 me nenexhik ujor ORGANIK do të veprojë në parandalim falë efektit të tij mbrojtës kundër ndotjes dhe në kujdesin riparues falë vetive të tij ndriçuese.
Përfitimet
- Mbron: Balsami siguron mbrojtje efektive në lëkurën e kokës dhe gjatësitë për të parandaluar që grimcat ndotëse, madje edhe ato më të imta, të mos mbivendosen ne floke.
- Shkrifton: formula e tij e biodegradueshme e përbërë nga 95% përbërës me origjinë natyrale shkrifton menjëherë gjatësitë dhe lehtëson stilimin.
- Ndriçon: i hidratuar dhe i mbrojtur, flokët fitojnë shkëlqim që në aplikimin e pare.
Aplikimi:
Pastroni floket duke e shkumuar me shampon e rutines suaj.
Largoni ujin e tepert nga floket
Aplikoni nje sasi mbi pellemben e duarve dhe me pas masazhojeni mbi floke, duke shmangur rrenjen e tyre.
Mbajeni balsamin ne floke per 5- 10 minuta.
Shpelajeni me uje te vaket.
Thani floket si normalisht.

Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellentesque diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Comodous:
Comodous in tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).

You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).

If you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Drostique Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellentesque Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Cosmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Related Products

Recently Viewed Products