Bio Collagenina

Për një organizëm jo vetëm të bukur por dhe të shëndetshëm.Ideale për përsonat e stresuar, ata që...
Brandi: ESI
Gjendja: Ka gjendje
Lek 5,100 ALL
Lek 5,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Bio Collagenina

Vendor: ESI

Bio Collagenina

Lek 5,100

Vendor: ESI

Bio Collagenina

Lek 5,100

Për një organizëm jo vetëm të bukur por dhe të shëndetshëm.Ideale për përsonat e stresuar, ata që duan të luftojnë rrudhat e moshës, ata që punojnë në ambjente të mbyllura (me ajër të kondicionuar ku lëkura dehidratohet), personat e ekspozuar në diell, ata që nuk kanë një dietë të mirë ushqimore, si dhe nënat e reja pas shtatzanisë. Ushqyes për lëkurën, flokët, artikulacionet ligamentet dhe muskujt.Meqë flakonçini është 30 ml dhe një përdorimësh, kjo e bën të jetë komod për tu marrë me vete, dhe të sigurtë ndaj kontaminimeve.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products