Bioactive Hair Treatment Esencial Oil

Detaje mbi produktin Farmagan - Bioactive Hair Treatment Esencial Oil Rikuperim intensiv nga rënia e flokëve. Përmban...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,556 ALL
Lek 3,556 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,556
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Bioactive Hair Treatment Esencial Oil

Vendor: Farmagan

Bioactive Hair Treatment Esencial Oil

Lek 3,556

Vendor: Farmagan

Bioactive Hair Treatment Esencial Oil

Lek 3,556

Detaje mbi produktin
Farmagan - Bioactive Hair Treatment Esencial Oil
Rikuperim intensiv nga rënia e flokëve. Përmban një përzierje vajrash esencialë të zgjedhur me një efekt specifik drejtimi për të qetësuar dhe rigjeneruar.

Dozimi: 15-20 pika në lëkurën e kokës, çdo ditë ose sipas nevojës, shpërndahen me një masazh të lehtë.
Për përdorim të jashtëm: Shmangni kontaktin me sytë; Në rast kontakti, shpëlajeni tërësisht me ujë të rrjedhshëm.
Mbajeni larg burimeve të nxehtësisë dhe dritës me një kapak të mbyllur fort. Mbajeni larg fëmijëve.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products