Bioactive Hydra Moisturising Oil

Detaje mbi produktin Farmagan – Bioactive Hydra Moisturising Oil Hydra Moisturising Oil është një vaj i pasur...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,520 ALL
Lek 2,520 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Size: 100 ML
Subtotal: Lek 2,520
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Bioactive Hydra Moisturising Oil

Vendor: Farmagan

Bioactive Hydra Moisturising Oil

Lek 2,520

Vendor: Farmagan

Bioactive Hydra Moisturising Oil

Lek 2,520
Size: 100 ML

Detaje mbi produktin

Farmagan – Bioactive Hydra Moisturising Oil

Hydra Moisturising Oil është një vaj i pasur me acid hialuronik në formë të hidrolizuar, i cili ka veti hidratuese. Vetëm disa pika do t'jua kthejnë bukurinë flokëve.

Aplikimi: Aplikoni disa pika vaj hidratues në flokët tuaj te thate. MOS e shpëlani!

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products