Bioactive Hydra Moisturising Shampo

Detaje mbi produktin Farmagan – Bioactive Hydra Moisturising Shampo Një shampo delikate, hidratuese, e pasur me acid...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,067
Lek 2,067
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,067
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Bioactive Hydra Moisturising Shampo

Vendor: Farmagan

Bioactive Hydra Moisturising Shampo

Lek 2,067

Vendor: Farmagan

Bioactive Hydra Moisturising Shampo

Lek 2,067

Detaje mbi produktin

Farmagan – Bioactive Hydra Moisturising Shampo

Një shampo delikate, hidratuese, e pasur me acid hialuronik në formë të hidrolizuar, e cila ka veti hidratuese, mbrojtëse. Rekomandohet për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të dehidratuar.

Aplikimi: Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhoni mire skalpin, lëreni për 5 minuta shampon ne floke, më pas shpëlajeni.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products