Bioactive Repair Mineralizing Ampules

Detaje mbi produktin Farmagan – Bioactive Repair Mineralizing Ampules Trajtim mineral, i pasur me Panthenol. Locioni përmban...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 5,334 ALL
Lek 5,334 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,334
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Bioactive Repair Mineralizing Ampules

Vendor: Farmagan

Bioactive Repair Mineralizing Ampules

Lek 5,334

Vendor: Farmagan

Bioactive Repair Mineralizing Ampules

Lek 5,334

Detaje mbi produktin

Farmagan – Bioactive Repair Mineralizing Ampules

Trajtim mineral, i pasur me Panthenol. Locioni përmban gjithashtu kripëra të magnezit, natriumit, zinkut dhe manganit që ushqejnë flokët e dëmtuar dhe forcojnë strukturën e tyre, perfekt për flokë të dobët, të lyer, të çngjyrosur dhe të trajtuar kimikisht.

Aplikimi: Përdoreni produktin pas larjes me shampo. Thyejeni ampulën me një pajisje të veçantë. Hidheni përmbajtjen në një shishkë dhe spërkateni nëpër flokë. Masazhoni butësisht me lëvizje rrethore derisa të formohet shkumë e butë, e dendur. Vazhdoni të masazhoni edhe për disa minuta, më pas shpëlajeni. Përdorni 1 ampulë 1-2 herë në javë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products