Biorevitalizing HA

Detaje per produktin Korff – Biorevitalizing HA Serum ridensifikimi dhe ristrukturimi që kundërvepron me shenjat kryesore të...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 11,270 ALL
Lek 11,270 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 11,270
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Biorevitalizing HA

Vendor: KORFF

Biorevitalizing HA

Lek 11,270

Vendor: KORFF

Biorevitalizing HA

Lek 11,270

Detaje per produktin

Korff – Biorevitalizing HA

Serum ridensifikimi dhe ristrukturimi që kundërvepron me shenjat kryesore të plakjes: humbjen e tonit dhe qëndrueshmërisë, ngjyrën e zbehtë, dehidratimin. I pasuruar me 5 Faktorë Rritjeje dhe Acid Hyaluronik, ristrukturon lëkurën dhe e bën atë më të hidratuar, me shkëlqim dhe tonifikuar.
SI TË PËRDORNI:
Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në një fytyrë të pastër dhe të thatë në mënyrë perfekte.

Aqua (Ujë), Gliceret-26, Butilen Glikoli, Izodekil Neopentanoat, Allantoin, Hidroksiacetofenon, Squalane, Hialuronat natriumi, Acetil Glutamine, Lecithin, Acid laktik, Bacil / Acid folik Ferment Filtrate G. , Sh-Polypeptid-1, Sh-Polypeptid-11, Sh-Polypeptide-9, Nicotiana Benthamiana Hexapeptide-40 Sh-Polypeptide-76, Niacinamide, Hidroksietil akrilat / Natriumi Akriloildimetil Taurate Kopolimer, Tezil, Heksanetadium G2, Silicadiol1, Diacetat; Alkool Cetyl, Polisorbat 60, Izostearat Sorbitan, Hidroksid Natriumi, Parfum (Aromë).
Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju ftojmë t'i referoheni përbërësve të treguar në paketim.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products