Bioscalin - Capillary Activator serum kundër rënies së flokëve

Bioscalin – Capillary Activator, serum kundër rënies së flokëve Me molekulën unike të gjeneratës së fundit iSFRP-1...
Brandi: BIOSCALIN
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,000 ALL
Lek 6,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Bioscalin - Capillary Activator serum kundër rënies së flokëve

Vendor: BIOSCALIN

Bioscalin - Capillary Activator serum kundër rënies së flokëve

Lek 6,000

Vendor: BIOSCALIN

Bioscalin - Capillary Activator serum kundër rënies së flokëve

Lek 6,000

Bioscalin – Capillary Activator, serum kundër rënies së flokëve

Me molekulën unike të gjeneratës së fundit iSFRP-1 dhe teknologjinë iON me çlirim të synuar dhe të qëndrueshëm, për përthithje maksimale.

Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme dhe nuk i rëndon flokët.

I testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin
Aplikoni një ampulë një herë në javë në lëkurën e kokës. Kryeni 25 shtypje që do të shpërndahen në mënyrë të barabartë duke filluar nga zonat më të holluara. Masazhojeni dhe mos e shpëlani. Përdoreni në flokë të thatë ose të lagur.

Në përdorimin e parë, zhbllokoni aplikuesin duke e rrotulluar bazën derisa të klikojë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products