Birchermuesli with Fruits

Detaje mbi produktin Holle – Holle Birchermuesli with Fruits Kavanozat Holle janë përgatitur në mënyrë të tillë që...
Brandi: HOLLE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 250 ALL
Lek 250 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 250
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Birchermuesli with Fruits

Vendor: HOLLE

Birchermuesli with Fruits

Lek 250

Vendor: HOLLE

Birchermuesli with Fruits

Lek 250

Detaje mbi produktin

Holle – Holle Birchermuesli with Fruits

Kavanozat Holle janë përgatitur në mënyrë të tillë
që ti vijnë në ndihmë prindërve për të përmbushur nevojat tretëse të ndryshme të
secilit femijë.
Janë vakti ideal kur jeni me nxitim ose kur jeni në
lëvizje për shëndetin e bebit tuaj.
Kavanozët me një frut, të tilla si Molla dhe Dardha , janë të buta në shije dhe ideale kur filloni të hiqni gjirin. Së bashku me varietetet e tjera mund të përdoren si pjesë e një qulli me fruta drithëra pas moshës 4 muajsh. Kavanozët janë të përshtatshëm kur dilni jashtë ose kur koha është e limituar.Përziejini përpara përdorimit. Filloni të ushqeni 2-4 lugë çaji dhe rrisni sasinë gradualisht.Pa sheqer ose kripë të shtuar, pa proteina qumështi, pa agjent lidhës, pa maja, pa vezë, pa laktozë, shumica e kavanozëve janë pa gluten dhe të shumta janë të ulëta në alergjen.Për fëmijët nga muaji i tëtë i lindjes.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products