Blackhead Solutions Self-Heating Blackhead Extractor

Për cilin lloj lëkure është i mirë? Normale✔ Me vaj ✔Mikse ✔ Thatë ✔ Të ndjeshme ✔  Një trajtim i...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,700 ALL
Lek 4,700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Blackhead Solutions Self-Heating Blackhead Extractor

Vendor: CLINIQUE

Blackhead Solutions Self-Heating Blackhead Extractor

Lek 4,700

Vendor: CLINIQUE

Blackhead Solutions Self-Heating Blackhead Extractor

Lek 4,700

Për cilin lloj lëkure është i mirë?
Normale✔ Me vaj ✔Mikse ✔ Thatë ✔ Të ndjeshme ✔  Një trajtim i vetë-ngrohjes që siguron një ulje prej 93 përqind të pikave të zeza në gjashtë javë.
Zgjidhje për:
- Pore
- Vajshmëri  Ky trajtim i butë, por efektiv, nxjerr kokrra të zeza pa dhimbje, shtrydhje ose dëmtim të lëkurës. Kur përzihet me ujë, formula e veçantë krijon një ndjesi ngrohjeje që hap butësisht poret e bllokuara për një heqje të lehtë të papastërtisë, vajit dhe mbeturinave që shkaktojnë pikat e zeza. Zbut rrugën për lëkurë më të pastër, më të butë dhe pa shkëlqim dhe ndihmon për të mbajtur të zezat e ardhshme nga zhvillimi.
Pa paraben - Phthalates.Ky produkt nuk shkakton alergji, nuk irriton puçrat dhe pa aromë dhe vaj.
Rezultatet e hulumtimit:
Në një test klinik 6-javor në 51 gra, duke përdorur 3 herë në javë:
- Ulje 69% e pikave të zeza në 1 javë.
- 93% ulje e pikave të zeza në 6 javë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products