Body Relaxing Fragrant Water

Detaje mbi produktin Nuxe – Body Relaxing Fragrant Water Body Relaxing Fragrant Ëater nga Nuxe i cili...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,500 ALL
Lek 4,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 4 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Body Relaxing Fragrant Water

Vendor: NUXE

Body Relaxing Fragrant Water

Lek 4,500

Vendor: NUXE

Body Relaxing Fragrant Water

Lek 4,500

Detaje mbi produktin
Nuxe – Body Relaxing Fragrant Water
Body Relaxing Fragrant Ëater nga Nuxe i cili është prodhuar në vitin 2017 lejon që të parfumoni dhe rifreskoni lëkurën tuaj çdo ditë. Ka një aromë të freskët dhe të ëmbël të Luleve të Bardha, Sorbet Coco, Vaniljes dhe Myshkut, duke ju dhënë një çlodhje optimale.
I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.
95% të përbërësve janë me origjinë natyrore.
I parfumuar.

Përdorimi
Sprucojeni produktin në lëkurë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products