Body Scrub with Organic Oblepikha Hydrolate Renewal and Smoothing

Natura Siberica – Body Scrub with Organic Oblepikha Hydrolate Renewal and Smoothing Body Scrub with Organic Oblepikha...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,200 ALL
Lek 1,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Body Scrub with Organic Oblepikha Hydrolate Renewal and Smoothing

Vendor: NATURA SIBERICA

Body Scrub with Organic Oblepikha Hydrolate Renewal and Smoothing

Lek 1,200

Vendor: NATURA SIBERICA

Body Scrub with Organic Oblepikha Hydrolate Renewal and Smoothing

Lek 1,200

Natura Siberica – Body Scrub with Organic Oblepikha Hydrolate Renewal and Smoothing
Body Scrub with Organic Oblepikha Hydrolate Renewal and Smoothing nga Natura Siberica rigjeneron dhe zbut lëkurën në mënyrë perfekte.
Scrub trupi organik me bazë sheqeri dhe Manferrë Deti nga malet Altai, me vaj nga farat e dredhëzave, mjedrës dhe ekstrakte nga larva e Shën Gjonit, ky scrub ndihmon në eksfolimin e trupit tuaj, ndërkohë që e zbut dhe lë lëkurën e lëmiuar.

Pa SLS, SLES, vajra mineral, paraben, PEG, glycols.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products