Body Slim Anti-Cellulite Global

Detaje mbi produktin LIERAC -  Body Slim Anti-Cellulite GlobalBody Slim Minceur Globale nga Lierac është një reduktues i...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 5,920 ALL
Lek 5,920 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,920
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Body Slim Anti-Cellulite Global

Vendor: LIERAC

Body Slim Anti-Cellulite Global

Lek 5,920

Vendor: LIERAC

Body Slim Anti-Cellulite Global

Lek 5,920

Detaje mbi
produktin

LIERAC -  Body Slim Anti-Cellulite GlobalBody Slim Minceur Globale nga Lierac është një reduktues i celulitit dhe zbutës i lëkurës.Me këtv trajtim ju tonifikoni lëkurën dhe rikrijoni siluetën e trupit tuaj.
Veçori të produktit:-Zbut dhe hidraton lëkurën-Kafeinë aktive, një kompleks që nxit lipolizën (djegien e yndyrave)-Sacred Lotus, sistemi WTB që favorizon eliminimin e yndyrave
Përdorimi:Aplikoni duke bërë masazhuar.Duhet të aplikohet një herë në ditë, ideale pas larjes.Përbërësit:ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BIOTIN, BUTYLENE GLYCOL, C13-14 ISOPARAFFIN,  CHLORPHENESIN, CI 15985,CYCLOHEXASILOXANE, CYCLOPENTASILOXANE, DECAPEPTIDE-2, GLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, LAURETH-7, LECITHIN, MENTHOL, MENTHOXYPROPANEDIOL,P ARFUM/ FRAGRANCE, PHOSPHOLIPIDS, POLYACRYLAMIDE, POLYGLYCERYL-10 STEARATE,  PYROGLUTAMYLAMIDOETHYL INDOLE, SAMBUCUS NIGRA FLOWER EXTRACT, SILICA, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, SODIUM BENZOATE, SODIUM POLYACRYLATE, SODIUM SALICYLATE,  TOCOPHEROL, TROMETHAMINE (*).

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products