Body-Slim Cryoactive Concentrate Embedded Cellulite

Detaje mbi produktin LIERAC -  Body-Slim Cryoactive Concentrate Embedded Cellulite Lierac Body-Slim Crioactive Concentrate Embedded Cellulite është një produkt...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 5,720 ALL
Lek 5,720 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,720
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Body-Slim Cryoactive Concentrate Embedded Cellulite

Vendor: LIERAC

Body-Slim Cryoactive Concentrate Embedded Cellulite

Lek 5,720

Vendor: LIERAC

Body-Slim Cryoactive Concentrate Embedded Cellulite

Lek 5,720

Detaje mbi
produktin

LIERAC -  Body-Slim Cryoactive Concentrate Embedded Cellulite Lierac Body-Slim Crioactive Concentrate Embedded Cellulite është një produkt inovativ që përmirëson siluetën përmes eliminimit të yndyrës së përqendruar. Ky produkt freskues riprodhon efektet e kriolipolizës, një procedurë mjekësore jokirurgjikale që redukton celulitin dhe shkarkon yndyrën e akumuluar. Nëpërmjet një kombinimi të pro-irisinës dhe acidit hialuronik, ky produkt eliminon yndyrnat e depozituara dhe njëkohësisht zbut lëkurën. Lëkura është 83% më e tonifikuar pas vetëm 7 ditësh, ndërsa celuliti reduktohet dukshëm pas 28 ditësh.

Veçori të produktit:-redukton celulitin e ngjeshur, hollon siluetën, forcon dhe tonifikon lëkurën-siguron rehati dhe hidratim afatgjatë-Acidi hialuronik hidraton lëkurën, duke i dhënë një pamje më të lëmuar dhe të shëndetshme-Pro-irisina eliminon yndyrnat e depozituara duke parandaluar riakumulimin e tyre-Kafeina aktive (10%) nxit lipolizën, proces përmes të cilit lipidet e ruajtura shpërbëhen në mënyrë që të çlirohen nga trupi-Lëkurë më e tonifikuar për 7 ditë; celulit i reduktuar dukshëm pas 28 ditëve
Përdorimi:Aplikoni Body-Slim Cryoactive Concentrate Embedded Cellulite në zonat e prekura të trupit. Vazhdojeni trajtimin për 28 ditë.Përbërësit:AQUA / WATER / EAU. ALCOHOL DENAT.. CAFFEINE. DIMETHICONE. GLYCERIN. POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6. SALICYLIC ACID. MENTHOL. NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE. BUTYLENE GLYCOL. LECITHIN. SODIUM ACRYLATES COPOLYMER. DIMETHICONOL. CITRIC ACID. SODIUM BENZOATE. HYDROGENATED POLYDECENE. PARFUM / FRAGRANCE. SODIUM BICARBONATE. SODIUM SALICYLATE. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL. PHOSPHOLIPIDS. POLYGLYCERYL-10 STEARATE. SODIUM HYALURONATE. BIOSACCHARIDE GUM-1. SILICA. PROPYLENE GLYCOL. SALIX ALBA (WILLOW) BARK EXTRACT. GLYCERYL CAPRYLATE. SODIUM ANISATE. SODIUM LEVULINATE. NELUMBO NUCIFERA LEAF EXTRACT. TOCOPHEROL. BACILLUS/SOYBEAN FERMENT EXTRACT. CI 17200 / RED 33. PENTAPEPTIDE-25. 1422A

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products