Brume Hydratante a la Pivoine

Detaje mbi produktin Klorane – Brume Hydratante a la Pivoine Krem hidratuese Peony ofron lehtësim të menjëhershëm...
Brandi: KLORANE
Availability: In Stock
Lek 2,300
Lek 2,300
Please hurry! Only 5 left in stock
Subtotal: Lek 2,300
10 customers are viewing this product

Free Shipping

Free standard shipping on orders over $99

Estimated to be delivered on 12/01/2022 - 15/10/2022.

Free Returns

Learn More.

Covid-19 Shipping Delay Notice

Brume Hydratante a la Pivoine

Brume Hydratante a la Pivoine

Lek 2,300

Brume Hydratante a la Pivoine

Lek 2,300

Detaje mbi produktin
Klorane – Brume Hydratante a la Pivoine
Krem hidratuese Peony ofron lehtësim të menjëhershëm për lëkurën e ndjeshme në sprucim dhe hidratim 24-orësh.
Për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën e thatë të ndjeshme, KLORANE ka zhvilluar kremin hidratues me bozhure. Ky trajtim delikat me 98% përbërës me origjinë natyrale dhe i pasur me bozhure, depërton shpejt në lëkurë për të ofruar lehtësim të menjëhershëm. Kështu, e qetësuar dhe e hidratuar, lëkura rifiton të gjithë rehatinë e saj natyrale. Tekstura e tij e lehtë dhe ultra e freskët shkrihet në lëkurë për ta mbështjellë atë me një aromë delikate me nota relaksuese të jaseminit dhe trëndafilit, pa lënë një shtresë të yndyrshme ose ngjitëse.
Avantazhi
Krem hidratues, mbështjell lëkurën me një aromë delikate me nota të buta relaksuese të jaseminit dhe trëndafilit për të qetësuar trupin dhe mendjen.
Përfitimet
- Qetësues: falë bozhures së njohur për vetitë e saj qetësuese, lëkura rifiton gjithë rehatinë e saj natyrale dhe qetësohet menjëherë.
- Hidratues: i pasur me bozhure, mjegulla hidratuese zbut menjëherë lëkurën e ndjeshme dhe e hidraton atë për 24 orë.
- Ultra-fresk: Moisturizing Mist kombinon një teksturë ultra të freskët, jo të yndyrshme dhe jo ngjitëse me një aromë delikate relaksuese.
FREKUENCA E PËRDORIMIT

Sa herë që nevojitet
Mjaftojnë 1 ose 2 spërkatje për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën e ndjeshme. Pasi të keni spërkatur llakun e bozhure në lëkurë, masazhoni butësisht për përthithje edhe më të shpejtë.

Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellentesque diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Comodous:
Comodous in tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).

You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).

If you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Drostique Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellentesque Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Cosmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Related Products

Recently Viewed Products