C-Berrica Vitamin C Energy Face Serum

NATURA SIBERICA – C-Berrica Vitamin C Energy Face Serum Vitamin C Energy Face Serum tonifikon lëkurën duke...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 900 ALL
Lek 900 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
C-Berrica Vitamin C Energy Face Serum

Vendor: NATURA SIBERICA

C-Berrica Vitamin C Energy Face Serum

Lek 900

Vendor: NATURA SIBERICA

C-Berrica Vitamin C Energy Face Serum

Lek 900

NATURA SIBERICA – C-Berrica Vitamin C Energy Face Serum
Vitamin C Energy Face Serum tonifikon lëkurën duke e lënë atë të pastër dhe të freskët.
Ky serum nga Natura Siberica hidraton lëkurën, stimulon prodhimin e kolagjenit si dhe I rikthen lëkurës elasticitetin e humbur.

Ky serum është i pasur me antioksidantin e fuqishëm Vitamin C dhe vitamina të ndryshme A, E dhe Vitamin B5, të nevojshme për lëkurën tuaj, si dhe acidet AHA/BHA, si acidi glikolik, acidi laktik, acidi salicilik.

Vitamina C ndihmon në fuqizimin e sistemit natyral mbrojtës të lëkurës, duke përshpejtuar procesin e rigjenerimit.

Vitamina A ndihmon në rritjen e shkëlqimit të lëkurës tuaj.

Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në minimizimin e shenjave të moshës duke mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar dhe të butë.

Proteina e hidrolizuar e grurit lë lëkurën të butë dhe më të re.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.

Pa SLS, pa vajra mineral, pa paraben, pa PEG, pa glikol, pa SLES.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products