Caladerm Cleanser

Detaje mbi produktin Evdermia – Caladerm Cleanser Pastron poret e lëkurës dhe redukton prodhimin e tepërt të...
Brandi: EVDERMIA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,350
Lek 1,350
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,350
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Caladerm Cleanser

Vendor: EVDERMIA

Caladerm Cleanser

Lek 1,350

Vendor: EVDERMIA

Caladerm Cleanser

Lek 1,350

Detaje mbi produktin
Evdermia – Caladerm Cleanser
Pastron poret e lëkurës dhe redukton prodhimin e tepërt të sebumit.
Ka veti dhe veprim antibakterial kundër akneve.
Ka veti hidratuese. Pastron në thellësi pa irrituar lëkurën.
Pa SLES dhe paSLS, pa parfum, pa paraben, pa alergjen.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme, të kombinuar dhe lëkurë të prirur ndaj akneve.

Veçori të produktit
Ekstrakt palmetto: bllokon veprimin e pestë të reduktazës (e nevojshme për të kthyer testosteronin në dihidrotestosteron), redukton sekretimin e sebumit.
Acidi salicilik: Ka veprim keratolitik dhe antibakterial, redukton sebumin në lëkurë si dhe kufizon shfaqjen e pikave të zeza.
Dermosoft dacalact: Ka veti antibakteriale dhe vepron kundër akneve.
Dermofeel P-30, Panthenol, Glycerin: Ofrojnë hidratim të lëkurës, veprojnë kundër thatësisë së lëkurës si dhe kontribuojnë në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products