Caladerm Cream

Caladerm Cream është trajtim që lufton aknet në mënyrë efektive. Shkaqet e shfaqjes se tyre janë: Seborrea,...
Brandi: EVDERMIA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,340 ALL
Lek 2,340 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,340
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Caladerm Cream

Vendor: EVDERMIA

Caladerm Cream

Lek 2,340

Vendor: EVDERMIA

Caladerm Cream

Lek 2,340

Caladerm Cream është trajtim që lufton aknet në mënyrë efektive. Shkaqet e shfaqjes se tyre janë: Seborrea, inflamacioni dhe hiperkeratozi. Përdoret në formën e terapisë për aknet e agravuara dhe jo. Ka një strukturë mat e cila bën të mundur përdorimin e përditshëm ne lëkurat e yndyrshme dhe mikse. Krem anti-inflamatore dhe anti-bakterial që bën të mundur shfaqjen dhe zhvillimin e mikrobeve në lëkurë. Rregullatorë keratolitik dhe i yndyrës se tepërt. Pastron poret dhe redukton yndyrën në lëkurë. Ka veprim hidratues, zbut është antioksidant dhe rigjenerues.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products