Caladerm Mask

Maska Caladerm është një maskë inovative e krijuar posaçërisht për kujdesin e përditshëm të lëkurës së yndyrshme...
Brandi: EVDERMIA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,340 ALL
Lek 2,340 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,340
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Caladerm Mask

Vendor: EVDERMIA

Caladerm Mask

Lek 2,340

Vendor: EVDERMIA

Caladerm Mask

Lek 2,340

Maska Caladerm është një maskë inovative e krijuar posaçërisht për kujdesin e përditshëm të lëkurës së yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve.
Një kombinim unik i përbërësve me veti qetësuese dhe rregulluese të sebumit, për të ndihmuar në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe për të mbajtur lëkurën të shëndetshme dhe me shkëlqim.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products