Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo

Dermedic – Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo është shampoo nga...
Brandi: DERMEDIC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,340 ALL
Lek 2,340 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,340
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo

Vendor: DERMEDIC

Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo

Lek 2,340

Vendor: DERMEDIC

Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo

Lek 2,340

Dermedic – Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo
Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo është shampoo nga Dermedic i cili stimulon mikroqarkullimin e gjakut të kokës si dhe ushqen intensivisht qelizat e gjëndrave të flokëve.
Stimulon dhe përforcon qelizat e gjëndrës së flokëve.
Zgjat fazën e anagenit të rritjes së flokëve.
Redukton rënien e flokëve.
Stimulon rritjen e flokëve të reja.
Rrit volumin dhe trashësinë e flokëve.
Testuar klinikisht dhe trikologjikisht.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products