Capilarte Sebu-Balance Shampoo Restoring the Scalp’s Microbiome

Detaje mbi produktin Dermedic – Capilarte Sebu-Balance Shampoo Restoring the Scalp’s Microbiome Capilarte Sebu-Balance Shampoo Restoring the...
Brandi: DERMEDIC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,340 ALL
Lek 2,340 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,340
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Capilarte Sebu-Balance Shampoo Restoring the Scalp’s Microbiome

Vendor: DERMEDIC

Capilarte Sebu-Balance Shampoo Restoring the Scalp’s Microbiome

Lek 2,340

Vendor: DERMEDIC

Capilarte Sebu-Balance Shampoo Restoring the Scalp’s Microbiome

Lek 2,340

Detaje mbi produktin
Dermedic – Capilarte Sebu-Balance Shampoo Restoring the Scalp’s Microbiome
Capilarte Sebu-Balance Shampoo Restoring the Scalp’s Microbiome është shampoo nga Dermedic i cili
ul dukshëm yndyrën e tepërt në flokë.
Stimulon zhvillimin e një mikrobieome të duhur të skalpit.
Parandalon rritjen e mikroorganizmave patogjene përgjegjëse për mbiprodhimin e sebumit dhe
lezioneve sipërfaqësore të kokës.
Qetëson inflamacionin e skalpit.
Redukton kruajtjen.
Ul irritimin e lëkurës së kokës.
Forcon gjëndrat e flokëve dhe fibrat e flokëve.
Stimulon rritjen e flokëve dhe parandalon rënien e tepërt të flokëve.

Me PH 5.5 mbështet zhvillimin e një mikrobiome të duhur dhe ndihmon në rivendosjen e veshjes acidike
të lëkurës lipidike e cila mbron trupin kundër depërtimit të mikroorganizmave, alergjenëve dhe efekteve
të dëmshme.
I përshtatshëm për të dyja gjinitë me flokë të dobët dhe yndyrshëm.
Rekomandohet për dermatitin seborrheik.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products