Care For Sensitive Lips

Detaje mbi produktin AVENE - Care For Sensitive LipsAvene Sensitive Lips Baume është një balsam hidratues dhe mbrojtës për...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,000
Lek 1,000
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Care For Sensitive Lips

Vendor: AVENE

Care For Sensitive Lips

Lek 1,000

Vendor: AVENE

Care For Sensitive Lips

Lek 1,000

Detaje mbi produktin
AVENE - Care For Sensitive LipsAvene Sensitive Lips Baume është një balsam hidratues dhe mbrojtës për buzët e ndjeshme. Gjalpi shea, dylli i bletës dhe uji termal Avene ofrojnë ushqim dhe butësi për buzët, ndërsa tekstura e pasur kremoze i bën ato me shkëlqim dhe parandalon plasaritjen.
Me aromë të veçantë karamel, trëndafili dhe vanilje. Ideale për përdorim të përditshëm.
Veçoritë e produktit -Sasia: 4gr-Komoditeti dhe mbrojtja e një përbërje hidratuese dhe ushqyese. -Fleksibilitet, mbrojtje dhe lehtësim falë gjalpit karité, dyllit të bletës dhe ujit termal Avène.-Teksturë e pasur, kremoze që shkrihet-Përfundim transparent që nxjerr në pah shkëlqimin natyral të buzëve dhe përmirëson vendosjen e buzëkuqit.
-Aromë e shijshme me nota karamel, trëndafili dhe vaniljeje, e cila respekton brishtësinë edhe të buzëve më të ndjeshme.
Përdorimi
Aplikojeni balsamin në buzë të thara apo të çara, sipas nevojës.

PërbërësitParaffinum Liquidum. Ricinus Communis Seed Oil. Beeswax (Cera Alba). Hydrogenated Castor Oil. Isopropyl Palmitate. Butyrospermum Parkii Butter. Cetyl Esters. Cetearyl Ethylhexanoate. Bis-diglyceryl Polyacyladipate-2. Hydrogenated Vegetable Oil. Squalane. Cera Microcristallina. Aluminum Sucrose Octasulfate. Glyceryl Linoleate. Avene Aqua. Paraffin. Bht. Parfum. Glyceryl Linolenate. Glyceryl Oleate. Glyceryl Palmitate. Glyceryl Stearate. Glycine Soja Oil. Isopropyl Myristate. Stearyl Glycyrrhetinate. Tocopherol. Tocopheryl Acetate.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products