Cedar Body Peeling Salt

Detaje m bi produktin Natura Siberica - Cedar Body Peeling Salt Ndjeni lëkurën tuaj të rigjenerohet nëpërmjet...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,100 ALL
Lek 2,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cedar Body Peeling Salt

Vendor: NATURA SIBERICA

Cedar Body Peeling Salt

Lek 2,100

Vendor: NATURA SIBERICA

Cedar Body Peeling Salt

Lek 2,100

Detaje m bi produktin
Natura Siberica - Cedar Body Peeling Salt

Ndjeni lëkurën tuaj të rigjenerohet nëpërmjet fuqisë dhe energjisë së bimëve Siberiane. Cedar Peeling Salt për trupin me vaj Kedri organik dhe Kripën Siberiane Rapa, ndihmon në detoksifikimin dhe pastrimin e thellë të lkëurës tuaj.
I pasur me vitamina E dhe F, vaji organik i Kedrit dukshëm zbut dhe ushqen lëkurën, nxit imunitetin e saj. Në saje të vetive të tij antioksidant, vaji i kedrit ka një efekt të fuqishëm rinues dhe ndihmon në përmirësimin e lëkurës suaj.
Ekstraktet e Dëllinjës Organike përmbajnë resins, acide yndyrore, dyll vegjetal, acide organike, ngjyrosës dhe është shumë e pasur me vitamin C.
Të gjithë këta përbërës aktivisht rigjenerojnë strukturën e lëkurës duke e bërë atë elastike dhe të tonifikuar. Gjithashtu pastron dhe detoksifikon lëkurën.

Kripa Siberiane Rapa nxit imunitetin e lëkurës lehtëson rigjenerimin e qelizave të saj duke rritur elasticitetin e lëkurës, e lëmon dhe tonifikon atë.
Pjesëzat e kripës eksfoliojnë butësisht qelizat e vdekura, njëtrajtesojnë sipërfaqen e lëkurës dhe aktivizojnë furnizimin me gjak në shtresat subcutaneo.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products