Cetaphil 24 H Intensive Moisturizing Lotion

Detaje mbi produktin Galderma – Cetaphil 24 H Intensive Moisturizing Lotion Cetaphil 24 H Intensive Moisturizing Lotion...
Brandi: Galderma
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,320 ALL
Lek 2,320 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,320
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cetaphil 24 H Intensive Moisturizing Lotion

Vendor: Galderma

Cetaphil 24 H Intensive Moisturizing Lotion

Lek 2,320

Vendor: Galderma

Cetaphil 24 H Intensive Moisturizing Lotion

Lek 2,320

Detaje mbi produktin
Galderma – Cetaphil 24 H Intensive Moisturizing Lotion
Cetaphil 24 H Intensive Moisturizing Lotion është locion hidratues intensive që është zhvilluar me formulën e tij unike posaçërisht për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës së thatë.
Përthithet shpejtë nga lëkura duke i siguruar asaj hidratim intensiv 24 orë dhe duke e lënë të butë.
Ai përmban kompleksin e patentuar hidratues 5-fish ERC5 i cili mundëson një përthithje të menjëhershme duke e hidratuar lëkurën dhe duke ruajtur balancën yndyrore të saj.
Nuk përmban aromë.
Testuar klinikisht.
Hipoalergjik.
Jo komedogjen.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products