Cetaphil Intensive Moisturizing Lotion

Detaje mbi produktin Galderma – Cetaphil Intensive Moisturizing LotionLocioni Hidratues Cetaphil me përmbajtje vaj avokadoje ushqen dhe...
Brandi: Galderma
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,800
Lek 1,800
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cetaphil Intensive Moisturizing Lotion

Vendor: Galderma

Cetaphil Intensive Moisturizing Lotion

Lek 1,800

Vendor: Galderma

Cetaphil Intensive Moisturizing Lotion

Lek 1,800

Detaje mbi produktin

Galderma – Cetaphil Intensive Moisturizing LotionLocioni Hidratues Cetaphil me përmbajtje vaj avokadoje ushqen dhe hidraton lëkurën për një kohë të gjatë. Formulimi i lehtë e bën atë të përshtatshëm për përdorim në lëkura të thata dhe të ndjeshme, duke ndihmuar në forcimin e barrierës mbrojtëse  natyrale. Lë një ndjesi butësie dhe freskie në lëkurë. Veçori të produktit:

Locion ideal për fytyrë dhe trup për trajtimin e ekzemës dhe për lëkurë të
ndjeshme.

Nuk përmban aromë.

Nuk irriton lëkurën.

Nuk e lë lëkurën të yndyrshme.

I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.

Jo komedogjen.

I përshtatshëm për foshnjat, fëmijët dhe të rriturit  me lëkurë të thatë, ekzemë ose lëkurë të
ndjeshme.Përdorimi:Aplikojeni në lëkurë të thatë në mëngjes dhe në mbrëmje ose sipas udhëzimeve të mjekut. Mund të përdoret cdo ditë sa herë të jetë e nevojshme.Përbërësit:Aqua, Behenyl Alcohol, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Niacinamide (Vitamin B3), Panthenol, Squalane, Ceteth-10, Steareth-20, Dimethicone, Tocopherol (Vitamin E), Disodium EDTA, Polyaminopropyl Biguanide, Sodium Hydroxide

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products