Cetaphil Pro Restoraderm Soothing Wash

Detaje mbi produktin Galderma – Cetaphil Pro Restoraderm Soothing Wash Locion larës për trupin. Formulimi mbështetet në...
Brandi: Galderma
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,500 ALL
Lek 2,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cetaphil Pro Restoraderm Soothing Wash

Vendor: Galderma

Cetaphil Pro Restoraderm Soothing Wash

Lek 2,500

Vendor: Galderma

Cetaphil Pro Restoraderm Soothing Wash

Lek 2,500

Detaje mbi produktin
Galderma – Cetaphil Pro Restoraderm Soothing Wash
Locion larës për trupin.
Formulimi mbështetet në teknologjinë e patentuar, e cila ka në bazë ceramidet dhe niacinamidet.
Mundëson një pastrim të thellë të lëkurës së prekur nga ekzema, pa shkaktuar tharje të mëtejshme të saj.
E lë lëkurën të butë, të freskët dhe të hidratuar gjatë gjithë kohës.
I përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë, të ndjeshme si dhe për pacientët, që vuajnë nga rosacea, dermatiti atopik dhe seborrhea.
Testuar klinikisht.
Pa sapun.
Hipoalergjik.
Jo komedogjen.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products