Cetaphil Restoraderm Eczema Soothing Moisturizer

Detaje mbi produktin Galderma – Cetaphil Restoraderm Eczema Soothing Moisturizer Formuluar me një kombinim unik të miellitkoloidal...
Brandi: Galderma
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,400
Lek 2,400
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cetaphil Restoraderm Eczema Soothing Moisturizer

Vendor: Galderma

Cetaphil Restoraderm Eczema Soothing Moisturizer

Lek 2,400

Vendor: Galderma

Cetaphil Restoraderm Eczema Soothing Moisturizer

Lek 2,400

Detaje mbi produktin
Galderma – Cetaphil Restoraderm Eczema Soothing Moisturizer
Formuluar me një kombinim unik të miellitkoloidal të tërshërës, ceramideve dhe teknologjisë së patentuar Filaggrin ™ për të hidratuar dhe qetësuar kruajtjen e thatë, ekzemën dhe lëkurën e prirur atopike.
Bollgur koloidal qetëson dhe shëron lëkurën e thatë.
Vitamina E, B5 dhe B3 hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën.
Ideale për lëkurën e thatë të prirur ndaj ekzemës ose dermatitit atopic.
Pa aromë dhe pa Paraben.
Testuar klinikisht.
Hipoalergjik.
Jo komedogjen.
Nuk irriton lëkurën.
Nuk bllokon poret.
Testuar dermatologjikisht.
Për lëkurë të ndjeshme.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products