Chubby Lash Set

Furça e madhe, ndryshim i madh. Furça volumizuese  shndërron zhurmën nga e imët dhe e zbehtë në...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 0 ALL
Lek 0 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Chubby Lash Set

Vendor: CLINIQUE

Chubby Lash Set

Lek 0

Vendor: CLINIQUE

Chubby Lash Set

Lek 0

Furça e madhe, ndryshim i madh. Furça volumizuese  shndërron zhurmën nga e imët dhe e zbehtë në trup dhe e guximshme. Ngjyra e pasur ju jep pamjen që dëshironi. Testuar nga okulist. Testuar per alergji. 100% pa aromë.
Për të gjitha llojet e lëkurës.  Heq make-up të syve dhe fytyrës, kremrat e diellit. Transformohet nga një balsam i ngurtë në një vaj të mëndafshtë pas aplikimit. Pastron plotësisht, shpëlarje plotësisht. Butësisht ndihmon në largimin e stresit të ndotjes në mënyrë që lëkura të duket më e re. Jo i yndyrshëm. 
Krem ​​i menjëhershëm i ndritshëm dhe hidratues i syve që përmban një përzierje të peptideve për të ndihmuar në luftimin e efekteve të dukshme të jetës suaj të zënë.
Ky krem ​​i lehtë për sytë siguron një nxitje të hidratimit dhe ndriçimit të menjëhershëm, në mënyrë që të dukeni dhe të ndjeheni të rifreskuar, zgjuar dhe gati për çdo gjë në më pak se tre sekonda. Prekja e saj e ftohtë dhe maja e sajju ndihmon që sytë të duken të freskët, ndërsa zbutin mënyrën për grim. Plus, peptidet e tij ndihmojnë në mbështetjen e rezervave natyrore të kolagjenit që mund të kërcënohen nga stresi, lodhja dhe mungesa e gjumit - shenjat e tregimit të jetës suaj të ngarkuar.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products