Cicadiane Repairing Cream (SPF 50+)

Detaje mbi produktinNOREVA-Cicadiane Krem Riparues dhe Fotombrojtës (SPF 50+)Noreva Cicadiane Krem Riparues dhe Fotombrojtës (SPF 50+) formuluar...
Brandi: NOREVA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,594 ALL
Lek 2,594 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,594
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cicadiane Repairing Cream  (SPF 50+)

Vendor: NOREVA

Cicadiane Repairing Cream (SPF 50+)

Lek 2,594

Vendor: NOREVA

Cicadiane Repairing Cream (SPF 50+)

Lek 2,594

Detaje mbi
produktinNOREVA-Cicadiane Krem Riparues dhe Fotombrojtës (SPF 50+)Noreva Cicadiane Krem Riparues dhe Fotombrojtës (SPF 50+) formuluar për të qetësuar dhe rigjeneruar lëkurën e ndjeshme të gjith familjes.
Kujdes i ri 2 në 1 që:
Siguron një mbrojtje optimale duke kufizuar hipërpigmnetimin e shenjave
Hidraton dhe rigjeneron barrierën e lëkurës pas ndryshimeve të epidermës
Përbërësit aktiv janë:
Filtra dielli me spektër të gjerë për mbrojtje sa më efikase
Agjentë hidratues dhe filmogjen të kombinuar me acidin hialuronik BPM, hidratojnë dhe shërojnë lëkurën
Zink/ Baker në kombimin me njëri tjetrin kufizon përhapjen e baktereve.
Pa paraben. Pa fenaksietanol. Pa aromë. Pa ngjyrues.
Tolerancë e lartë.

Veçori të
produktitFaktor mbrojtës SPF 50+
Sasia: 40ml

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products