Cicalfate Absorbing Repair Spray

Detaje mbi produktin AVENE - Cicalfate Absorbing Repair SpraySpray riparues përthithës Avène Cicalfate+ është ideal për të ndihmuar...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,700 ALL
Lek 1,700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cicalfate Absorbing Repair Spray

Vendor: AVENE

Cicalfate Absorbing Repair Spray

Lek 1,700

Vendor: AVENE

Cicalfate Absorbing Repair Spray

Lek 1,700

Detaje mbi produktin

AVENE - Cicalfate Absorbing Repair SpraySpray riparues përthithës Avène Cicalfate+ është ideal për të ndihmuar në shërimin e lëkurës së irrituar. Përbërësi i tij kryesor është aktivi i patentuar [C + -Restore]™. Ka një efekt qetësues dhe një veprim riparues që jo vetëm redukton shqetësimin dhe irritimin, por gjithashtu nxit rigjenerimin e lëkurës. Së bashku me vetitë qetësuese të Ujit të Burimeve Termale Avène, ai bën të mundur që ky spraj të qetësojë menjëherë lëkurën që në aplikimin e parë. Nëse lëkura e irrituar është në një zonë të prirur ndaj macerimit sipërfaqësor, si p.sh. zonat e lagura, zona e pelenave, hapësirat ndërdigjitale, palosjet e qafës ose palosjet e lëkurës, ky spray do të qetësojë dhe mbrojë lëkurën duke rritur rigjenerimin e saj.Veçoritë e produktitTekstura: e lëngshme-Përshtatet për lëkura të irrituarë të prirura ndaj macerimit sipërfaqësor (zona të lagura, zona e pelenave, hapësira ndërdigjitale, palosjet e qafës, palosjet e lëkurës)-Koha e aplikimit: një ose dy herë në ditë-Mosha: 0+-Për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme-Qetëson lëkurën, zvogëlon shqetësimin dhe irritimin, than shpejt irritimet sipërfaqësore, nxit rigjenerimin e lëkurës, aplikohet lehtë, nuk njollos rrobatFormuluar pa: alkool, parfum, parabene-Pluhurat absorbues thajnë shpejt irritimet sipërfaqësore-Uji Termal i Burimeve Avène jo vetëm të qetëson, por edhe hidraton e freskon lëkurën e dëmtuar dhe të irrituar -[C + -Restore]™ ka jo vetëm një efekt qetësues, por edhe një veprim riparues. Redukton shqetësimin dhe irritimin dhe nxit rigjenerimin e lëkurës-Sulfatet e bakrit dhe zinkut zvogëlojnë rrezikun e përhapjes së baktereve.
Përdorimi Spërkateni produktin në zonën e prekur. Mund ta përdorni një ose dy herë në ditë.Shkundeni sprayn para përdorimit.PërbërësitAVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), ZINC OXIDE, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, WATER (AQUA), 1,2-HEXANEDIOL, AQUAPHILUS DOLOMIAE FERMENT FILTRATE, ARGININE, CAPRYLYL GLYCOL, COPPER SULFATE, HECTORITE, SCLEROTIUM GUM, TROMETHAMINE, ZINC SULFATE.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products