Cicalfate Plus Massage Gel

Detaje mbi produktin AVENE - Cicalfate Plus Massage GelKy xhel masazhi përmirëson pamjen e shenjave të lëkurës falë...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,500 ALL
Lek 1,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cicalfate Plus Massage Gel

Vendor: AVENE

Cicalfate Plus Massage Gel

Lek 1,500

Vendor: AVENE

Cicalfate Plus Massage Gel

Lek 1,500

Detaje mbi produktin

AVENE - Cicalfate Plus Massage GelKy xhel masazhi përmirëson pamjen e shenjave të lëkurës falë filmit mbrojtës të xhelit që ndihmon në masazhimin e zonave të prekura. I pershtatshem per fytyren dhe trupin. Ndihmon në përmirësimin dhe zbutjen e pamjes së plagëve me teksturën e tij unike të xhelit për ta masazhuar butësisht në lëkurë. Ideale për plagët që janë të fundit dhe deri në 6 muaj.
Veçoritë e produktit-Një teksturë xhel hidratues që formon një shtresë mbrojtëse dhe e bën më të lehtë masazhimin-Ndihmon në përmirësimin e pamjes së shenjave të lëkurës (98% e të sëmurëve)-Efekt masazhues dhe qetësues-Pa aromaPërdorimi:Aplikoni kremin dy herë në ditë në lëkurë të pastër duke masazhuar zonat e prekura. E përshtatshme dhe për fëmijët.Përbërësit:AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA)Dimethicone Glycerin Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Dimethiconol AQUAPHILUS DOLOMIAE FERMENT FILTRATEARGININE COPPER SULFATEDimethicone Crosspolymer Polysorbate 60 Sodium Benzoate Sodium Hyaluronate Sorbitan Isostearate Tromethamine Water (Aqua) Xanthan Gum Zinc Sulfate

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products