Cleanance Comedomed

Detaje mbi produktin Avene – Cleanance Comedomed Cleanance Comedomed hidraton, matifikon dhe ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,900 ALL
Lek 2,900 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cleanance Comedomed

Vendor: AVENE

Cleanance Comedomed

Lek 2,900

Vendor: AVENE

Cleanance Comedomed

Lek 2,900

Detaje mbi produktin
Avene – Cleanance Comedomed
Cleanance Comedomed hidraton, matifikon dhe ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së njollave me efikasitetin e provuar nga vetëm 7 ditë *.
*Testuar klinikisht se redukton ndjeshëm njollat në lëkurë.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Përthithet shpejtë nga lëkura.
Xhel jo i yndyrshwm i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme, lëkurë me njolla dhe me tendencë akneike.
Veçori të produktit:
Comedoclastin TM, një përbërës aktiv i patentuar që rrjedh nga Milk Thistle për të ndihmuar në reduktimin e sebumit të tepërt dhe për të ndihmuar në parandalimin e formimit të njollave.
Uji Termal: qetëson dhe zbut lëkurën.
Silicë: redukton prodhimin e tepërt të sebumit në lëkurë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products