Cleanance Comedomed SPOT SOS

Detaje mbi produktin AVENE - Cleanance Comedomed SPOT SOS Avène Cleanance Comedomed SPOT SOS është një trajtues tharës...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,100 ALL
Lek 2,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cleanance Comedomed SPOT SOS

Vendor: AVENE

Cleanance Comedomed SPOT SOS

Lek 2,100

Vendor: AVENE

Cleanance Comedomed SPOT SOS

Lek 2,100

Detaje mbi produktin

AVENE - Cleanance Comedomed SPOT SOS Avène Cleanance Comedomed SPOT SOS është një trajtues tharës ndaj akneve. Ai than puçrrat, largon defektet e identifikuara dhe zvogëlon shenjat e mbetura. Një kompleks unik të përbërësve aktivë dermatologjikë me efektivitet të madh dhe tolerancë të mirë. Lehtë për t'u aplikuar falë majës së të tubetit dhe përthithet shpejt nga lëkura.Veçoritë e produktit-Heq papërsosmëritë e identifikuara-Than puçrrat-Redukton shenjat e mbetura-Rezultatet: Pas 2 ditësh, 56% e njerëzve në grupin e trajtimit vunë re një përmirësim krahasuar me 19% në grupin e patrajtuar, 87% e njerëzve e gjetën produktin efektiv në reduktimin e shenjave të mbeturaPërdorimiAplikoni një shtresë të hollë 2-3 herë në ditë mbi aknet derisa të zhduken.PërbërësitAvene Thermal Spring Water (Avene Aqua). Caprylic / Capric Triglyceride. Isododecane. Glycolic Acid. Isopropyl Alcohol. Peg-6. Glycerin. Water (Aqua). Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer. Sodium Hydroxide. Glyceryl Stearate. Peg-100 Stearate. Polymethyl Methacrylate. Arachidyl Alcohol. Arachidyl Glucoside. Behenyl Alcohol. Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Helianthus Annuus Seed Oil). Polysorbate 60. Red 33 (Ci 17200). Retinal. Silybum Marianum Fruit Extract. Sorbitan Isostearate. Tocopherol

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products