Cleanance Expert Tinted Emulsion

Avene – Cleanance Expert Tinted Emulsion Cleanance Expert Tinted emulsion nga Avene nndihmon në reduktimin e pikave...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,400 ALL
Lek 2,400 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cleanance Expert Tinted Emulsion

Vendor: AVENE

Cleanance Expert Tinted Emulsion

Lek 2,400

Vendor: AVENE

Cleanance Expert Tinted Emulsion

Lek 2,400

Avene – Cleanance Expert Tinted Emulsion
Cleanance Expert Tinted emulsion nga Avene nndihmon në reduktimin e pikave të zeza në lëkurë.

Rekomandohet për lëkurë akneike, njolla, pika të zeza në lëkurë.
Ka shkëlqim natyral.
Veçori të produktit:
DiolenylTM* : redukton skuqjen si dhe parandalon formimin e akneve në lëkurë.
X-PressinT M *: zvogëlon shfaqjen e pikave të zeza në lëkurë si dhe zbut lëkurën.
Monolaurine: Redukton prodhimin e tepërt të Sebumit në lëkurë.
Uji termal nga Avene: ka efekt zbutës në lëkurë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products