Cleanance Mask-Scrub

Detaje mbi produktin AVENE - Cleanance Mask-ScrubNjë produkt me veprim i dyfishtë – maskë dhe eksfoljim. E pasur me...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,400
Lek 2,400
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cleanance Mask-Scrub

Vendor: AVENE

Cleanance Mask-Scrub

Lek 2,400

Vendor: AVENE

Cleanance Mask-Scrub

Lek 2,400

Detaje mbi produktin

AVENE - Cleanance Mask-ScrubNjë produkt me veprim i dyfishtë – maskë dhe eksfoljim. E pasur me argjilë të butë. Zhbllokon poret dhe redukton njollat. Kontrollon yndyrëndhe shkëlqimin. Ka efekt matifikues.Veçoritë e produktit-për lëkurë të prirur ndaj njollave-ndihmon në rregullimin e prodhimit të sebumit, hap poret dhe eksfolon qelizat e vdekura të lëkurës-qetëson lëkurën si dhe e lë atë me një përfundim mat falë kaolinës (argjilës së bardhë)-pa parabene-e pasur me ujë nga Burimet termale AvenePërdorimiAplikojeni në fytyrë, në lëkurë të thatë ose pak të lagur. Lëreni për 5 minuta. Lagni duart dhe masazhoni butësisht me lëvizje rrethore duke shmangur zonën e syve. Shpëlajeni tërësisht dhe thajeni butësisht. Mund të përdoret një ose dy herë në javë.PërbërësitAVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). KAOLIN. CETEARYL ALCOHOL. TRIETHYLHEXANOIN. GLYCERYL STEARATE. GLYCOLIC ACID. SODIUM HYDROXIDE. WATER (AQUA). CELLULOSE ACETATE. CETEARETH-33. CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES. TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). ZINC GLUCONATE. BISABOLOL. CETRIMONIUM BROMIDE. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL LAURATE. PYRIDOXINE HCL. SALICYLIC ACID. SODIUM CHLORIDE. XANTHAN GUM.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products