Cleanance Soothing Cleansing Cream

Detaje mbi produktin AVENE - Cleanance Soothing Cleansing Cream 200 mLPastron dhe mbron lëkurën e ndjeshme të mbetur...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,100 ALL
Lek 2,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cleanance Soothing Cleansing Cream

Vendor: AVENE

Cleanance Soothing Cleansing Cream

Lek 2,100

Vendor: AVENE

Cleanance Soothing Cleansing Cream

Lek 2,100

Detaje mbi produktin

AVENE - Cleanance Soothing Cleansing Cream 200 mLPastron dhe mbron lëkurën e ndjeshme të mbetur të thatë dhe të irrituar nga trajtimet medicinale të akneve. Rikthen rehatinë e lëkurës dhe zbut irritimet e mundshme për shkak të produkteve medicinale.Nëse po kërkon një zgjidhje të butë pastrimi për një lëkurë të njollosur nga aknet, kremi pastrues Cleanance Hydra Soothing Cleansing Cream nga Avene pastron epidermën tuaj, duke respektuar ndjeshmërinë e lëkurës së irrituar.Veçoritë e produktit:-Përmirëson në mënyrë të qëndrueshme rehatinë tuaj të lëkurës-Lan butësisht lëkurën tuaj falë bazës delikate të pastrimit-Aroma e tij freskuese dhe një teksturë e rehatshme kremoze-Përbërësit e tij aktivë hidratues dhe ushqyes rivendosin filmin hidrolipidik të ndryshuar-I pasur me ujin termal të burimit Avène i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe antiirrituese
Përdorimi:Përdorni kremin pastrues Cleanance Hydra Soothing në mëngjes dhe në mbrëmje në një fytyrë të lagur.
Aktivizojeni me ujë, shpëlajeni mirë dhe më pas thajeni.
Për një efekt hidratues optimal, spërkateni me ujin e burimit termal Avène.Përbërësit:Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua). Water (Aqua). Glycerin. Sodium Cocoamphoacetate. Coco-Glucoside. Sodium Myristoyl Glutamate. Glycol Distearate. Glyceryl Oleate. Sodium Chloride. Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer. Caprylyl Glycol. Citric Acid. Fragrance (Parfum). Glyceryl Linoleate. Glyceryl Linolenate. Glyceryl Palmitate. Glyceryl Stearate. Glycine Soja (Soybean) Oil (Glycine Soja Oil). Hydrogenated Palm Glycerides Citrate. Peg-30 Dipolyhydroxystearate. Peg-40 Hydrogenated Castor Oil. Propanediol. Salicylic Acid. Sodium Benzoate. Sodium Dextran Sulfate. Sodium Hydroxide. Tocopherol. Trideceth-6

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products