Cleanance Women Smoothing Night Care

Detaje mbi produktin AVENE - Cleanance Women Smoothing Night CareAvène Cleanance Women Smoothing Night Care është kremi ideal...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,400 ALL
Lek 3,400 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cleanance Women Smoothing Night Care

Vendor: AVENE

Cleanance Women Smoothing Night Care

Lek 3,400

Vendor: AVENE

Cleanance Women Smoothing Night Care

Lek 3,400

Detaje mbi produktin

AVENE - Cleanance Women Smoothing Night CareAvène Cleanance Women Smoothing Night Care është kremi ideal i natës për gratë e rritura që vuajnë nga aknet. Me Hexylresorcinol dhe Retinal si përbërës kryesorë, është në gjendje të zvogëlojë papërsosmëritë duke rafinuar dhe rinovuar pamjen. Hexylresorcinol mund të zvogëlojë prodhimin e melaninës duke ndihmuar në zvogëlimin dhe parandalimin e njollave të errëta dhe gjithashtu përmirësimin e dukshëm të shkëlqimit të lëkurës. Retina është në gjendje të stimulojë rinovimin e qelizave dhe t'i japë lëkurës një pamje më të lëmuar dhe rrezatuese. Përveç kësaj, Retinal gjithashtu mund të rrisë prodhimin natyral të kolagjenit të lëkurës, i cili ndihmon në reduktimin e linjave të imëta dhe rrudhave, dhe i ofron këtij produkti përfitime kundër plakjes. Përmirësimi dhe rinovimi i ngjyrës së fytyrës është i përsosur për t'iu përgjigjur nevojave të lëkurës së të rriturve të prirur ndaj njollave dhe për t'i dhënë asaj një pamje më të shndritshme dhe gjithashtu më të lëmuar.Veçoritë e produktit-për lëkurë të rritur me papërsosmëri, shenja aknesh, njolla të errëta, teksturë e pabarabartë e lëkurës-mosha: 20+-ndihmon në rregullimin e prodhimit të melaninës duke parandaluar dhe reduktuar njollat e errëta-i jep lëkurës një pamje më të shndritshme dhe gjithashtu më të lëmuar-formuluar pa: alkool, parabene, sulfate-Uji Termal i Burimeve Avène, me një përbërje unike dhe të pasur, ka aftësinë për të qetësuar, zbutur dhe qetësuar duke freskuar dhe hidratuar lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar-Hexylresorcinol është në gjendje të zvogëlojë prodhimin e melaninës dhe të çojë në një çehre të barabartë. Ai jo vetëm që ndihmon në zvogëlimin dhe parandalimin e njollave të errëta, por gjithashtu mund të përmirësojë dukshëm shkëlqimin e lëkurës-Retina, një formë e retinoidit, stimulon rinovimin e qelizave, duke i dhënë lëkurës një pamje rrezatuese dhe gjithashtu më të lëmuar. Ai gjithashtu rrit prodhimin natyral të kolagjenit të lëkurës që ndihmon në reduktimin e linjave të imta dhe rrudhave.PërdorimiAplikoni Avène Cleanance Women Smoothing Night Care në lëkurë të pastër dhe të tharë më parë në mbrëmje. Shmangni kontaktin me sytë dhe mos e përdorni produktin në lëkurë të irrituar. Në rast shqetësimi, këshillohet që produkti të aplikohet çdo dy ditë. Mbani në mend se kur aplikoni një produkt me Retinoids është gjithashtu e rëndësishme të aplikoni krem kundër diellit gjatë ditës për të mbrojtur lëkurën nga rrezatimi diellor.PërbërësitAVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), CAPRYLIC/​CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISODODECANE, DIMETHICONE, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, WATER (AQUA), SQUALANE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, HEXYLRESORCINOL, 1,2-HEXANEDIOL, ALGIN, ARACHIDYL ALCOHOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, BEHENYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, BHT, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, FRAGRANCE (PERFUME), HYDROGENATED POLYISOBUTENE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/​SODIUM REMOVED COMMA ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, BUTTERFLY , PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER, RED 33 (CI 17200), RETINAL, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN ISOSTEARATE, STEARYL ALCOHOL, TITANIUM DIOXIDE​DIOXIDE/​ CI 77891 (CI77891), XANTHAN GUM.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products