Cleanance Women SPF 30 Day Emulsion Tinted

Detaje mbi produktin Avene – Cleanance Women SPF 30 Day Emulsion Tinted Cleanance Women SPF 30 Day...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,100 ALL
Lek 3,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cleanance Women SPF 30 Day Emulsion Tinted

Vendor: AVENE

Cleanance Women SPF 30 Day Emulsion Tinted

Lek 3,100

Vendor: AVENE

Cleanance Women SPF 30 Day Emulsion Tinted

Lek 3,100

Detaje mbi produktin
Avene – Cleanance Women SPF 30 Day Emulsion Tinted
Cleanance Women SPF 30 Day Emulsion Tinted është kem për përkujdesjen e lëkurës së të rriturve me papërsosmëri si dhe ngjyrë jot ë barabartë të tonit të lëkurës. Pas përdorimit të këtij kremi lëkura juaj do të jetë e hidratuar dhe e mbrojtur nga rrezet UV. Cilësia e saj e lehtë jo ngjitëse i siguron lëkurës shkelqim të menjëhershëm.
Korrigjon papërsosmëritë e lëkurës.
Ngushton poret.
I jep lëkurës shkëlqim.
Mbron lëkurën nga rrezet UV.
Bazë shumë e mirë për make up.

Veçori të produktit
Synovea HR: ndihmon në zvogëlimin e njollave dhe kufizimin e oksidimit të sebumit.
P-Retinyl: ngushton poret.
Uji termal i Avène: rikthen të gjitha vetitë e tij qetësuese dhe zbutëse.

Përdorimi
Aplikojeni kremin në mëngjes duke e masazhuar butësisht lëkurën tuaj.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products