Cleansing Revitalizing Black Peeling

Detaje mbi produktin Korff – Cleansing Revitalizing Black Peeling Cleansing Revitalizing Black Peeling nga Korff është krem...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,500
Lek 3,500
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cleansing Revitalizing Black Peeling

Vendor: KORFF

Cleansing Revitalizing Black Peeling

Lek 3,500

Vendor: KORFF

Cleansing Revitalizing Black Peeling

Lek 3,500

Detaje mbi produktin
Korff – Cleansing Revitalizing Black Peeling
Cleansing Revitalizing Black Peeling nga Korff është krem pastrues eksfoljues.
Përmban karbon vegjetal i cili është i aftë të thith yndyrën e tepërt nga lëkura, eleminon papastërtitë dhe qelizat e vdekura nga lëkura duke nxitur qarkullimin e qelizave dhe duke i dhënë butësi dhe shkëlqim lëkurës tuaj.
Përmban gjalpi Karité i cili hidraton dhe uhsqen lëkurën tuaj.
Ekstrakti i Kamomilit qetëson lëkurën.
Për të gjithë llojet e lëkurës.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

Përdorimi
Aplikojeni produktin në lëkurë të thatë duke e masazhuar butësisht lëkurën. Shpëlajeni me ujë të bollshëm. Rekomandohet të përdoret një ose dy herë në javë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products