Clinique iD dramatically different hydrating clearing jelly Anti-Imperfections

Detaje mbi produktin Clinique – Clinique iD dramatically different hydrating clearing jelly Anti-Imperfections Llojet e lëkurës: Normale...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 7,300 ALL
Lek 7,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 7,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Clinique iD dramatically different hydrating clearing jelly Anti-Imperfections

Vendor: CLINIQUE

Clinique iD dramatically different hydrating clearing jelly Anti-Imperfections

Lek 7,300

Vendor: CLINIQUE

Clinique iD dramatically different hydrating clearing jelly Anti-Imperfections

Lek 7,300

Detaje mbi produktin
Clinique – Clinique iD dramatically different hydrating clearing jelly Anti-Imperfections

Llojet e lëkurës:
Normale në mikse
Mikse në të yndyrshme
Lëkurë e yndyrshme

Cfare eshte:
Clinique iD Dramatically Different For Imperfections është një krem hidratues revolucionar që kombinon një bazë hidratimi bashkë me koncentratin aktiv për të luftuar të gjitha parregullsitë.

Çfarë bën:
Formula hidratuese në mënyrë dramatike ofron riparim hidratimi 24 orë * plus synon papërsosmëritë.
Formula e lehtë pa vaj ndihmon në hidratimin, ekuilibrin dhe dukshëm pastrimin e papërsosmërive.
Shënjestron akne, shenja aknesh, parregullsi në teksturë të lëkurës.
Përbërësit e përqendruar në koncentrat ndihmojnë në zvogëlimin e dukshëm të papërsosmërive, të tilla si teksture jo e rregullt dhe skuqje, dhe ndihmon në parandalimin e imperfeksioneve të tjera në lëkurë.

Përbërësit / Teknologjia kryesore:
Acidi salicilik dhe glukozamina: Ndihmonjne në heqjen e qelizave sipërfaqësore të lëkurës për rinovimin e shëndetshëm të qelizave të lëkurës. Ndihmon në mënyrë të dukshme në reduktimin e imperfeksioneve në lëkurë dhe rikrijimin e tyre në të ardhmen.
Acidi Hyaluronic dhe Lactobacillus Probiotic Ferment: Mban lëkurën të hidratuar dhe ndihmon në mirëmbajtjen e barrierës natyrore të lëkurës.
Laminaria Saccharina dhe Zinku: Ndihmon në kontrollin e prodhimit të yndyrës.

Filozofia e Pastër e Clinique:
Pa parabene
Pa ftalate
Asnjë aromë
Vetëm lëkurë e lumtur

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products