Cold Cream Lip Butter

AVENE - Cold Cream Lip Butter Cold Cream Lip Butter nga Avene është balsam buzësh i cili ushqen buzët...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,250
Lek 1,250
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,250
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cold Cream Lip Butter

Vendor: AVENE

Cold Cream Lip Butter

Lek 1,250

Vendor: AVENE

Cold Cream Lip Butter

Lek 1,250

AVENE - Cold Cream Lip Butter
Cold Cream Lip Butter nga Avene është balsam buzësh i cili ushqen buzët si dhe i siguron mbrojtje të menjëhershme buzëve tuaja. Për buzë të thata dhe të dëmtuara.
Ushqen intensivisht dhe siguron mbrojtje antioksiduese për buzët delicate.

Veçori të produktit:
Cold Cream: ushqen dhe mbron
Vaj Jojoba dhe Gjalpë Shea: kanë efekt hidratues.
Pre-Tocopheryl : siguron mbrojtje të fuqishme antioksiduese kundër radikalëve të lire
A-Bisabolol: ka efekt qetësues.
Uji Termal: testuar klinikisht se qetëson dhe zbut lëkurën.
Pwrdorimi
Aplikojeni balsamin në buzë të thara apo të çara, sipas nevojës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products