Collagen Age Filler Eye and Lip Contour

Korff - Collagen Age Filler Eye and Lip Contour Collagen Age Filler Eye and Lip Contour është...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,390 ALL
Lek 6,390 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,390
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Collagen Age Filler Eye and Lip Contour

Vendor: KORFF

Collagen Age Filler Eye and Lip Contour

Lek 6,390

Vendor: KORFF

Collagen Age Filler Eye and Lip Contour

Lek 6,390

Korff - Collagen Age Filler Eye and Lip Contour
Collagen Age Filler Eye and Lip Contour është një linjë trajtimi kundër rrudhave me një veprim intensiv. Zvogëlon shenjat e rrudhave me një efekt mbushës dhe zbutës, i shton volum lëkurës dhe e bën atë më rrezatuese.
Collagen Age Filler, i përbërë nga kolagjeni Marinë i hidrolizuar dhe vitaminë PP, zvogëlon rrudhat rreth syve dhe buzëve si dhe redukton fryerjen e syve.

Përdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në zonat e konturit të syve dhe buzëve. Masazhoni zonën derisa produkti të thithet plotësisht.
Vetëm përdorim i jashtëm.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Përbërësit
Aqua (Water); Methylpropanediol; 1,2-Hexanediol; Panthenol; Propanediol; Sclerotium Gum; Caesalpinia spinosa Fruit Extract; Niacinamide; Sodium Ascorbyl Phosphate; Sodium Hyaluronate; Kappaphycus alvarezii Extract; Faex (Yeast) Extract; Ziziphus jujuba Seed Extract; Soluble Collagen; Phytoecdysteroids; PPG-26-Buteth-26; PEG-40 Hydrogenated Castor Oil; Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate; Sodium Citrate; Citric Acid; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products