Complete EFA 1200mg Omega 3 6 9

Detaje mbi produktin Natures Aid – Complete EFA 1200mg Omega 3 6 9 Omega-3 dhe Omega-6 janë...
Brandi: NATURES AID
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,700 ALL
Lek 2,700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Complete EFA 1200mg Omega 3 6 9

Vendor: NATURES AID

Complete EFA 1200mg Omega 3 6 9

Lek 2,700

Vendor: NATURES AID

Complete EFA 1200mg Omega 3 6 9

Lek 2,700

Detaje mbi produktin
Natures Aid – Complete EFA 1200mg Omega 3 6 9
Omega-3 dhe Omega-6 janë përbërës kryesorë të qelizave nervore, membranave qelizore dhe prostaglandinave (substanca të ngjashme me hormonet). Shumë dieta moderne zakonisht mungojnë në këto EFA dhe shumë njerëz zgjedhin të plotësojnë atë me shtesa ushqimore.
Complete EFA 1200mg Omega 3 6 9 është me burim nga peshq të vegjël me vaj si Anchovies, Sardelet dhe Pilchards nga Oqeani Paqësor Jugor. Natures Aid përdor vetëm vaj peshku të distiluar në mënyrë molekulare për pastërti të balancuar me vaj liri të shtypur në të ftohtë dhe vaj luledielli me presion të ftohtë.

Formulimi i përpunuar me kujdes kontribuon në funksionimin normal të zemrës.
DHA nga vaji i peshkut gjithashtu kontribuon në ruajtjen e funksionit të trurit dhe shikimit normal.

Përdorimi
Rekomandohet të merren tre kapsula në ditë me ushqimin.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products