Concetrated Anti Ageing Eye Cream

Detaje mbi produktin Oilage Anti-Aging Eye Cream Lëkura e ndjeshme e zonës suaj të syve meriton një...
Brandi: DERMEDIC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,700
Lek 3,700
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Concetrated Anti Ageing Eye Cream

Vendor: DERMEDIC

Concetrated Anti Ageing Eye Cream

Lek 3,700

Vendor: DERMEDIC

Concetrated Anti Ageing Eye Cream

Lek 3,700

Detaje mbi produktin
Oilage Anti-Aging Eye Cream

Lëkura e ndjeshme e zonës suaj të syve meriton një vëmendje gjithëpërfshirëse dhe të specializuar që në mënyrë të dukshme redukton shenjat e plakjes. Kremi i syve Dermedic Oilage Anti-Aging kundër rrudhave ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës duke siguruar ushqim dhe rigjenerim.

Ky produkt përdor kompleksin Anti-Pollution për të stimuluar vetëmbrojtjen e lëkurës suaj dhe për ta mbrojtur atë nga ndikimet negative mjedisore, duke rikthyer kështu tonin dhe elasticitetin e lëkurës rreth syve tuaj.

Cfare efekti ka kremi?

Sjell një efekt të menjëhershëm rigjallërues
Redukton ënjtjen dhe rrathët e errët poshtë syve
Zbut edhe rrudhat e thella
Rinovon dukshëm dhe rigjeneron zonën e ndjeshme të syve
Shtyn plakjen e lëkurës rreth menopauzës

Përbërësit aktive:

Vitaminë E - mbron qelizat nga radikalet e lira
Allantoin - zvogëlon skuqjen dhe acarimin, hidraton, zbut dhe zbut lëkurën
Betainë - qetëson lëkurën, zvogëlon ënjtjen dhe dukshmërinë e rrudhave
Glicerina - hidraton dhe zbut lëkurën
Kompleksi TriOleum - ndihmon ne parandalimin dhe minimizimin e shenjave të dukshme të plakjes së lëkurës
Phytosqualane - qetëson lëkurën e irrituar, zvogëlon ndjeshmërinë e tepërt

Si të aplikoni:
Aplikoni një sasi të vogël të kremit anti-plakje Dermedic Oilage në lëkurën e pastruar paraprakisht rreth syve dhe lyeni butësisht. Mund te perdoret ne mengjes dhe ne mbremje.

Lista e plotë e përbërësve
AQUA, HYDROGENATED POLYDECENE, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, POLYGLYCERYL-2 DIISOSTEARATE, PROPYLENE GLYCOL, SQUALANE, GLYCINE SOJA SEED EXTRACT, SORBITOL, GLYCERYL OLEATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, GLYCINE SOJA OIL, BETAINE, SODIUM CHLORIDE, OENA BIENNIS OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, GLUCOSYL HESPERIDIN, TOCOPHERYL ACETATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, DAUCUS CAROTA SATIVA ROOT EXTRACT, DAUCUS CAROTA SATIVA SEED OIL, BETA-CAROTENE, LITHOSPERMUM OFFICINALE ROOT EXTRACT, OCTYLDODECYL MYRISTATE, MICROCRYSTALLINE WAX, HYDROGENATED CASTOR OIL, ALLANTOIN, DMDM HYDANTOIN, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, PARFUM.

Shenim: Prodhuesi është përgjegjës për përbërësit e produktit. Ne rekomandojmë të kontrolloni listën e përbërësve të produktit direkt në paketimin e tij për shkak të ndryshimeve të mundshme.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products