Coupeliac Special Care Gel

Detaje mbi produktin Medipharma Cosmetics – Coupeliac Special Care Gel Coupeliac është një koncept i kujdesit që...
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,730 ALL
Lek 1,730 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,730
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Coupeliac Special Care Gel

Vendor: Medipharma Cosmetics

Coupeliac Special Care Gel

Lek 1,730

Vendor: Medipharma Cosmetics

Coupeliac Special Care Gel

Lek 1,730

Detaje mbi produktin
Medipharma Cosmetics – Coupeliac Special Care Gel
Coupeliac është një koncept i kujdesit që përshtatet saktësisht për nevojat e lëkurës së ndjeshme që është e prirur për skuqje. Mund të ndihmojë në përmirësimin e pamjes së lëkurës dhe qetësimin e lëkurës së irrituar.
Coupeliac Special Care Gel me ekstrakte të Kalendulës dhe Temjanit është krijuar për kujdesin ndaj lëkurave të ndjeshme me natyrë kuperoze. Xheli i krijuar nga kombinimi i përbërësve aktiv qetëson zonat e irrituara dhe jep një ndjesi të këndshme e të freskët të lëkurës duke reduktuar dhe ndjesinë e nxehtësise në zonat e skuqura.
Tekstura xhel-krem e bën lehtësisht të përthithshëm në lëkurë.
Pas përdorimit të këtij kremi skuqjet dhe venat e vogla sipërfaqesore gradualisht reduktohen.
Produkt ideal për qetësimin e lëkurës së ndjeshme të prirur për kuperozë.

Testuar dermatologjikisht.
Përdorimi
Aplikojeni kremin në zonat që kërkon trajnim në mëngjes dhe në mbrëmje.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products