Couvrance Compact Foundation Cream SPF 30

Detaje mbi produktin Avene – Couvrance Compact Foundation Cream SPF 30 Kjo pudër kompakte nga Avene është...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,150 ALL
Lek 3,150 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,150
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Couvrance Compact Foundation  Cream SPF 30

Vendor: AVENE

Couvrance Compact Foundation Cream SPF 30

Lek 3,150

Vendor: AVENE

Couvrance Compact Foundation Cream SPF 30

Lek 3,150

Detaje mbi produktin
Avene – Couvrance Compact Foundation Cream SPF 30
Kjo pudër kompakte nga Avene është produkti ideal për korrigjimin e njollave dhe papërsosmërive të tjera në lëkurë. Përmban sistemin mbrojtës SPF 30 i cili i siguron lëkurës mbrojtje shumë të lartë nga rrezet e dëmshme të diellit. Ky produkt mund të përdoret i vetëm ose në kombinim me produkte të tjera.
Vjen në 6 nuanca të ndryshme të përshtaten lehtësisht me ngjyrën e lëkurës tuaj.
Veçori të produktit
Përmirëson pamjen e lëkurës tuaj.
Përmban faktor të lartë mbrojtës SPF 30.
Uniformizon tonin e lëkurës.
Pa parfum.
Pa paraben.
Pa konservant.
Rezistent ndaj ujit dhe djersës.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë dhe shumë të thatë.

Përdorimi
Aplikojeni produktin me anë të sfungjerit në të gjithë fytyrën dhe në qafë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products