Couvrance Compact SPF 50+

Detaje mbi produktin Avene – Couvrance Compact SPF 50+ Couvrance Compact SPF 50+ është krem dielli me...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,300 ALL
Lek 3,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Couvrance Compact SPF 50+

Vendor: AVENE

Couvrance Compact SPF 50+

Lek 3,300

Vendor: AVENE

Couvrance Compact SPF 50+

Lek 3,300

Detaje mbi produktin
Avene – Couvrance Compact SPF 50+
Couvrance Compact SPF 50+ është krem dielli me filtër mineral 100% në një formulë të lehtë pluhur.
Është i pasur me antioksidant të fuqishëm të cilët mbrojnë lëkurën nga dëmtimi i radikaleve të lira.
Siguron mbrojtje të lartë nga dëmtimi i rrezeve të diellit UVA dhe UVB.
I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës madje edhe për lëkurë intolerante dhe lëkurë sensitive.
Nuk e lë lëkurën të yndyrshme.
Matifikon lëkurën.
Pa filtra kimik.
Veçori të produktit
Dioksid titanium: ofron 100% mbrojtje ndaj rrezeve të diellit.
Oksid Zinku: filtër mineral i cili ofron mbrojtje të lartë nfaj rrezeve UVA dhe UVB.
Pre-tocopheryl, një pararendës i qëndrueshëm i Vitaminës E: mbron lëkurën nga dëmtimi i radikaleve të
lira.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products